Allah bana nasip etsin

20 Ocak’ta yapılacak seçim için üyelerden destek isteyen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, başladığı projeleri nihayete erdirmeyi hedeflediğini söyledi

Allah bana nasip etsin

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Pazar öğleden sonra üyelerle Kalamış Tesisleri'nde bir araya gelen Özbek, hafta içinde ise Kültür Sanat Derneği'nin ardından 1905 GSYİAD'ı ziyaret etti. Burada üyelere seslenen Özbek, bir kez daha Mayıs ayının önemine vurgu yaptı. Finansal yapıyı sürdürebilmek için proje ve kaynaklarının hazır olduğunu belirten başkan, "Hangi proje 3-4 ayda finanse edilip hayata geçirilir? 2 buçuk-3 seneye ihtiyaç var. Beni seçerseniz kulübü bu hedeflere ulaştıracağım" dedi.

BEN KOLTUK SEVDALISI BAŞKAN DEĞİLİM
Kemerburgaz Tesisleri'nin son şeklini verdiklerini, kapalı salonun isim hakkı için iki uluslararası otomotiv firması ile görüştüklerini anlatan Özbek, "Otelin de parası hazır, açılmayı bekliyor. Birinci evre bitti, ikinci evre için sizlerden süre istiyorum. Bu projelere ben başladım, bitirmeyi de Allah bana nasip etsin. Koltuk sevdalısı bir başkan değilim, başladığım hiçbir projeyi bitirmeden gitmedim" diye konuştu.

'BUZ DAĞI YAKLAŞIYOR, BALOYU BİTİRİN'
Galatasaray'ın başkan adayı Mustafa Cengiz, Levent'te düzenlediği basın toplantısında sarı-kırmızılı kulübün üyelerine seslendi. Cengiz, "Bakın size açıkça söylüyorum... Titanik'teyiz buz dağı yaklaşıyor, baloya devam etmeyin. Galatasaray'ı layık olduğu yere taşıyacağız" dedi. Cengiz, ayrıca listesini basına tanıttı. Cengiz'in asil listesinde; Celal Açar, Ahmet Sabri Şenkal, Acar Baltaş, Nejat Güney, Okan Böke, Adil Araboğlu, Emre Erdoğan, Cenk Soyer, Hacı Hüseyin Toprak ve Ahmet Çeviköz yer aldı.

BİZE ULAŞIN