En büyük rakibimiz kendimiziz!

Kocaman taraftarın protestosuna isyan etti: Bir takım bu kadar ıslıklanmaz. En büyük rakibimiz kendimiziz. O ıslıklayanlar, şampiyonluk istiyorlarsa, kendilerine baksın

En büyük rakibimiz kendimiziz!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, taraftarın oyuncularını protesto etmesini eleştirdi. Kocaman şunları söyledi: "En büyük rakibimiz sanırım kendimiziz. Rakip pozisyona girmeden biz golü armağan ettik. Bu sezona damga vuran bir şey gibi görünüyor. Dirençli bir takıma karşı önemli 3 puan aldık. Taraftarların beklentilerini biliyoruz ama oyuncuyu sürekli ıslıklamak doğru değil. İyi ya da kötü yapıyorlar ama canla başla yapıyorlar. Biz rakip değiliz. Böylesine kritik bir dönemde olmamalı. O ıslıklayanlar, şampiyonluk istiyorlarsa, kendilerine baksınlar. Bu çekişmeyi bitirmemiz lazım. Bir takım bu kadar ıslıklanmaz. Oyuncu kaçar, Allah'tan oyuncularımız böyle değiller.

MEHMETÇİK'E DESTEK
Fenerbahçe Kulübü, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin'deki terör hedeflerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi. Stadın iki skorbordunda da "Zeytin Dalı Harekatı için Afrin'de olan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz'in yanındayız. Muvaffakiyet dileriz. Afrin Operasyonu" yazısı uzun süre kaldı.

CEZASI BİTEN YILDIRIM FB TV'DEN İZLEDİ!
PFDK'nın verdiği hak mahrumiyeti cezası sona eren F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tribüne gelmedi. Yıldırım'ın, Fenerbahçe- Göztepe maçını stadın yanındaki FB TV'nin stüdyolarında izlediği öğrenildi.

FENER'İN ÖZEL MİSAFİRLERİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında, Erzurum ve Van'dan gelen 200 çocuk Fenerbahçe- Göztepe maçını tribünden izledi.

BİR GÖRÜŞ
METİN TEKİN:
1-0'dan sonra devamı gelmeli
Fenerbahçe'nin en önemli özelliği rakibe Kadıköy'de oynadığını hissetirmek olmalı... Oyun başlangıcı böyleydi ama golü bulduktan sonra oyun biraz da Fenerbahçe'nin seçimiyle Göztepe'ye geçti diyebiliriz. Bu tip maçlar, gücünü gösteren takımla güçlüyü yenecek olan takımın maçıdır. Gücü göstermek demek de 1-0'dan sonra bunu devam ettirmekten geçer. Fenerbahçe'nin bazen iç sahada bu tip handikapları olabiliyor. Burada esas planı yapacak olan taraf Göztepe olmalı, Fenerbahçe ise gücünü göstermeli eğer maç Kadıköy'deyse... Fenerbahçe bu sene yedinci defa bireyse hatalardan gol yedi. Bu kolay kolay üst üste gelmez bu sezonda. Tabii ki oyun üzerinden ligin ilerisine doğru bakarsak bu yeterli olur mu, şampiyon bitirmek için kafi mi diye sorabiliriz. Sonuç alırsanız tabii ki ama şu 5 maçlık fikstür çok önemli. Dün akşam olası bir puan kaybı olsaydı Fenerbahçe'yi daha ikinci yarının ilk maçında çok farklı yerlere götürebilirdi. Çok çok önemli bir galibiyet...
BİZE ULAŞIN