Bir bir halledeceğiz

Önceki akşam Florya’ya çıkarma yapan ve oyunculara, “Ölümüne oynayın” mesajını veren yeni başkan Mustafa Cengiz, dün ise Kayseri’ye uçarken, “Ödemeleri bir bir halledeceğiz” dedi

Bir bir halledeceğiz
Cumartesi akşamı Galatasaray'ın başkanı seçilen Mustafa Cengiz, göreve rüzgar gibi başladı. Önceki gece Florya Tesisleri'ne çıkarma yapan Cengiz, "Sizden ölümüne mücadele bekliyorum. Ne sıkıntınız varsa en kısa sürede çözülecek" mesajını verdi ve Kayseri mücadelesi için başarı dileklerini iletti.

'TARAFTAR MAĞAZALARI BOŞALTSIN'
Cengiz, dün öğle saatlerinde ise Kayseri'ye uçtu. Cengiz, Kayseri'ye ayak basar basmaz, basın mensuplarına sarı-kırmızılı gündemi değerlendirdi.
İşte Cengiz'den öne çıkan satır başları:
Fatih hocamız, aradı tebrik etti, çok nazik bir insan. İstifa teklifinde bulundu, kabul etmedim. Özbek, Terim'le konuşmadan adayımın Terim olduğunu söylemiştim. Terim'den başka ihtimal düşünmüyorum. Yola birlikte devam edeceğiz.
Galatasaray'ın acil olarak beş milyon Euro ödemesi gerektiğini söylüyorsunuz. Kaç beş milyon Euro... Galatasaray, her gün her saat ödeme yapmak zorunda... Biz bir an önce Galatasaray'ın kaynaklarını harekete geçirmek istiyoruz. Bir bir tüm ödemeleri halledeceğiz. Taraftarımız stadı doldursun, mağazalarımızda biriken stokları eritsin.

YENİ BAŞKANA YOĞUN İLGİ...
Kayserispor mücadelesi için statta yerini alan Mustafa Cengiz, selfie isteklerini bir bir yerine getirdi.
BİZE ULAŞIN