Antalyaspor, Eto'o için teklif yapan kulüpleri açıkladı!

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Cumhur Arıcı, "Nasri ile kesin olarak yolumuz ayrılıyor. Sonunda iki tarafın da kabul ettiği bir ödeme planı üzerinde anlaşıldı. Nasri'nin sözleşmesi feshedilecek. Eto'o, menajeri aracılığıyla bizimle sözleşmesini uzatmak istediğini ya da başka bir kulübe gitmek için izin vermemizi istedi. Menajerinin ifadesi ile Vasco da Gama, Celta Vigo'dan teklif varmış. Bize Türkiye'den herhangi bir takımdan teklif gelmedi. Bize bir teklif sundular. İstenen ücret, bizim için oldukça yüksek. Biz de kendilerine bir öneride bulunduk, yanıt bekliyoruz" dedi.

Antalyaspor, Eto'o için teklif yapan kulüpleri açıkladı!

Antalyaspor Kulübünde yıldız futbolcu Samir Nasri ile yolların ayrılmasına karar verilirken Samuel Eto'o'nun takımdaki geleceği konusunda görüşmeler sürüyor.

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Cumhur Arıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon başında İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'den iki yıllığına transfer edilen, devre arası kampına ve takımla antrenmanlara katılmayan Nasri ile yolların ayrılmasına karar verdiklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN