Bana 15 gün süre verin!

Bana 15 gün süre verin!
Galatasaray'da yeni başkan Mustafa Cengiz, dün ilk kez futbol takımıyla bir araya geldi. Takıma hitaben bir konuşma yapan başkan Cengiz, "Ben tutamayacağım sözleri vermem. Mali açıdan sorunları aşacağımıza inanıyoruz. 15 gün içinde nakit akışını yönetim kurulundaki arkadaşlarımla çözeceğim. Siz maddi konuları düşünmeyin" ifadelerini kullandı. Öte yandan G.Saray Sportif AŞ yöneticileri Mehmet Dedeoğlu ve Mehmet Özbek de dün istifalarını verdiler.

ASLAN'DA HEDEF 10 MİLYON TL
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in resmen göreve başladığı gün taraftara yaptığı çağrıyla ilk ateşi yakılan destek kampanyası çığ gibi büyüyor. Taraftarların Galatasaray Store'lardaki stokları eritmesi ve kısa vadede kulübün kasasına 10 milyon TL girmesi için başlatılan kampanya için yeni yönetim kurulu, bugün Türkiye'nin dört bir yanındaki Store'larda gün boyu satışları kontrol edecek ve taraftarların önerilerini dinleyecek. "Sarı Cuma" kampanyasının yarın oynanacak Osmanlıspor maçı öncesinde de süreceği öğrenildi.

ÖNCE STORE'A SONRA STADA!
Galatasaraylı futbolcular taraftarın kulübe destek kampanyası için kamera karşısına geçtiler ve "Önce GS Store'a sonra stada" sözleriyle çağrı yaptılar.
BİZE ULAŞIN