Bu böyle gitmez

Beşiktaş’ın hocası Babel’in kartının yanlış olduğunu savunup ekledi: “Türkiye’deki oyun ve hakem algısı böyle giderse işler iyi gitmeyecek”

Bu böyle gitmez
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Vodafone Park'ta Kasımpaşa'yı 2-1 yendikleri maç sonrası flaş uyarılarda bulundu... Önce skoru ve oyunu değerlendiren Güneş, "Kazanmayı hak ettik. İlk yarı çok iyi oynadık. İkinci yarı belirli bölümlerde pas hataları oldu. Yanlışlarımız, gitgeller fazlalaştı. Rakip 2-1 yapınca oyuna da ortak oldu. Gol yedikten sonra oyun telaşı yaşadık. Farkı açamayınca bloklar arasında kopmalar yaşadık. Üç puan almak sevindirici ama son bölümdeki görüntü iyi değildi" dedi. Talisca'nın sakatlandığı pozisyonu ise şu sözlerle yorumladı: "Taç atışı dışında sakatlandı. Buna benzer birçok pozisyon oldu. Ancak kartı Babel gördü. Türkiye'deki oyun ve hakem algısı böyle giderse işler iyi gitmeyecek gibi görünüyor. İnşallah bir sorun çıkmaz."

MEHMETÇİK'E DESTEK
Beşiktaş-Kasımpaşa maçının hakem kadrosu ile futbolcular, Afrin'de Türkiye'nin sınır güvenliğini tehdit eden terör unsurlarını ortadan kaldırmak için Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi. Futbolcular sahaya, "Kalbimizle duamızla Mehmetçiğin yanındayız" yazılı pankartla çıktı. Taraftarlar da, "Şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahüratında bulundu.

TRİBÜNDE 35 BİN KARTAL
Soğuk havaya rağmen maça büyük ilgi vardı. Beşiktaşlı taraftarlar tribünleri doldururken az sayıda boşluk kaldı. Mücadeleyi 35 bine yakın seyirci izledi.
BİZE ULAŞIN