Fenerbahçe'de seçim tarihi belli oldu

Fenerbahçe’nin Ocak Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Kalamış Faruk Ilgaz Tesisleri’nde başladı.

Fenerbahçe'de seçim tarihi belli oldu

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulunun olağan toplantısı başladı.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde, Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya üyelerin ilgisi yüksek oldu.

Toplantıda, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Öte yandan, sarı-lacivertli kulübün olağan genel kurulu öncesi başkan adaylığını daha önce açıklayan eski yönetici Ali Koç da toplantıda yerini aldı.

BAŞKANLIK SEÇİMİ 2-3 HAZİRAN'DA

Toplantının başlangıcında üyelere hitap eden Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, kulübün olağan genel kurulunun, çoğunluk sağlanması halinde 26-27 Mayıs, aksi takdirde ise çoğunluğa bakılmaksızın 2-3 Haziran tarihlerinde düzenleneceğini duyurdu.

Küçük, sınır güvenliğini tehdit eden terör unsurlarını ortadan kaldırmak için Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na destek veren bir konuşma da yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpte ayrıca, 40, 50, 60 ve 70 yılını dolduran üyelere plaket ile gümüş ve altın rozetleri verildi.

ŞEKİP MOSTUROĞLU: "AFRİN'DEKİ MEHMETÇİĞE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ"

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Afrin oprerasyonuna katılan askerlere şükranlarını ilettiklerini söyledi.

Fenerbahçe'de gerçekleşen ocak ayı olağan divan kurulu toplantısında Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, kulübün faaliyetleriyle ilgili olarak üyelerine bilgi verdi. Afrin'de devam eden 'Zeytin Dalı Harekatı'na değinen Mosturoğlu, "Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiğe Fenerbahçe Kulübü olarak şükranlarımızı sunuyorum. Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı. Geride kalan dönemde gerçekleşen davalarla ilgili konuşan Mosturoğlu, "5 duruşmada 20 celse tamamlandı. Kumpas ve takım otobüsünün kurşunlanması davaları devam etmektedir. Yargıtay'daki hukuki süreç devam etmektedir" dedi. Mosturoğlu, son yapılan divan kurulunun ardından kulüpteki sporcuların ve takımların aldığı neticeler ve başarılarla ilgili de bilgi verdi.

FENERBAHÇE'NİN BORCU 311 MİLYON TL

Fenerbahçe Kulübü'nün Ocak Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda kulübün borcu açıklandı. Sarı-lacivertlilerin toplam borcunun 311 milyon TL olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe Ocak Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklanan denetim kurulu raporunda sarı-lacivertli kulübün borcu da açıklandı. Açıklanan rakamlara göre Fenerbahçe'nin toplam 311 milyon 815 bin 482 TL borcunun olduğu ifade edilirken, kulübün toplam alacağının 33 milyon 826 bin 762 TL olduğu belirtildi. Buna göre kulübün borç-alacak farkı ise 277 milyon 988 bin 720 TL oldu.

BİZE ULAŞIN