Ndiaye ayrıldı!

İngilizler, yönetimin değişmesi üzerine başarılı orta saha için bir kez daha Galatasaray’ın kapısını çaldı. Fatih Terim, “Ona ihtiyacım var” diyerek transfere onay vermedi ancak Senegalli futbolcunun kampı terk etmesi kafaları karıştırdı

Ndiaye ayrıldı!
Galatasaray'da, gece yarısı beklenmedik Badou Ndiaye gelişmesi yaşandı... İngiliz kulübü Stoke City, sezon başında Galatasaray'a kaptırdığı Badou Ndiaye için tekrar devreye girdi. Oyuncunun menajeri William'a yetkiyi veren Stoke cephesi, 16 milyon Euro'luk yazılı resmi teklifini sarı-kırmızılı kulübe iletti. SABAH'ın 19 Ocak'ta duyurduğu bu girişimi, Özbek yönetimi, "20 milyon Euro isteriz" diyerek geri çevirmişti. Ancak transferden vazgeçmeyen İngilizler, yönetim değişince tekrar Galatasaray'ın kapısını çaldı. Kulübü boş kasa ile devralan yeni başkan Mustafa Cengiz, teklife olumlu yaklaşsa da son sözü teknik direktör Fatih Terim'e bıraktı. Terim ise, "Ndiaye önemli bir oyuncu. Onu gönderirsek, transfer için kalan kısa sürede yerini doldurmak mümkün değil" diyerek transfere onay vermedi.

RESMİ AÇIKLAMA BEKLENİYOR
Ne var ki Osmanlıspor karşılaşması için kampa giren Ndiaye'nin gece yarısı Florya Tesisleri'nden ayrılması kafaları karıştırdı. Söz konusu hamle için "Badou, Stoke City'ye gidiyor" yorumları yapıldı. Kulüpten bugün konuya ilişkin resmi bir açıklama bekleniyor.

ÖZEL FOTOĞRAF
Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Badou Ndiaye gece yarısı kamptan böyle ayrıldı.
BİZE ULAŞIN