Atiker Konyaspor, Samuel Eto'o'dan vazgeçti!

Atiker Konyaspor, Antalyaspor'dan transfer etmek için görüşme yaptığı Kamerunlu golcü Samuel Eto'o transferinden vazgeçtiklerini açıkladı.

Atiker Konyaspor, Samuel Eto'o'dan vazgeçti!

Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Samuel Eto'o transferiyle ilgili imza aşamasında yaşanan pürüz nedeniyle görüşmelerin sonlandırıldığını açıkladı.

GÖRÜŞMELER SONLANDIRILDI!

Yeşil-beyazlı kulüp, renklerine bağlamak istediği, prensipte 2.5 yıllığına anlaştığı Kamerunlu golcü Samuel Eto ile transfer görüşmelerini sonlandırdı. Kulüp başkan yardımcısı Ahmet Baydar, Twitter hesabından, ''Samuel Eto'nun kulübümüze transferiyle ilgili sürecin imza aşamasında yaşanan pürüz nedeniyle bu futbolcuyla görüşmelerimizi sonlandırdık..!' şeklinde paylaşımda bulundu.

'KESİNE YAKIN ANLAŞTIK' DEMİŞTİ!

Ahmet Baydar daha önce yaptığı açıklamada, "Çok önemli olmayan birkaç madde dışında Eto'o ile ilgili görüşmelerimiz bitmek üzere. Yani Eto'o ile anlaşmak üzereyiz. Birçok konuda inşallah mutabık kaldık. Kesine yakın diyebiliriz ve prensipte de anlaşmaya yakınız. Ancak prensipte tam anlamıyla anlaştık da diyemeyiz. İmza atılmayınca net olarak anlaştık dememiz de doğru olmaz." demişti.

BİZE ULAŞIN