“Atiba’nın izinden gideceğim”

CYLE LARİN: Takıma bir an önce adapte olup, goller atmak istiyorum. Atiba, büyük bir profesyonel. Yapmam gereken onun adımlarını takip etmek

“Atiba’nın izinden gideceğim”

Beşiktaş'ın Orlando City'den transfer ettiği Cyle Larin de siyah-beyazlı taraftarları övdü. Tribünlerin, ilk dakikadan son dakikaya kadar takımı sürekli desteklediklerini belirten Kanadalı golcü, şu ifadeleri kullandı: "Onların önünde sahaya çıkmak ve takıma katkı sağlamak için sabırsızlanıyorum. Çok heyecanlıyım. Takımın oyun sistemini anlamaya çalışıyorum. Bir an önce adapte olmamız gerekiyor. MLS'de çok gol attım ve başarılı sezonlar geçirdim. Ancak burada daha üst seviyede oyuncular var. Bu seviyede mücadele edebilmek için daha çok çalışmalıyım. Atiba Hutchinson ile milli takımda birçok kez birlikte forma giydik. Harika bir oyuncu ve büyük bir profesyonel. Benim yapmam gereken onun attığı adımları takip etmek ve onu izlemek."

BURSASPOR MAÇINDA BEŞİKTAŞ TARAFTARI YOK
Süper Lig'de yarın oynanacak Bursaspor- Beşiktaş mücadelesi öncesi yapılan İl Güvenlik Kurulu toplantısında her iki kulübün anlaşması doğrultusunda siyah-beyazlı taraftarların stadyuma alınmaması kararlaştırıldı. Ayrıca karşılaşmada 3 bin polis memuru ve 600 özel güvenliğin görev alacağı açıklandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN