Şampiyon olmamız çok zor!

En kötü zamanlarda bile ‘Şampiyon olacağız’ diyen Kocaman, Giresun maçı sonrası açıklamalarıyla şaşırttı. Tecrübeli hocanın hedefinde ise hakemler vardı

Şampiyon olmamız çok zor!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 2-1 kazandıkları Giresunspor maçı sonrası hakemleri eleştirilerinin odak noktasına koydu. İşte tecrübeli çalıştırıcının o sözleri:
Taraftarımızın bir kısmı Ozan ya da Valbuena olayı ile benim üzerimden bir şeyler yaratmaya çalışıyor. Ama net bir şekilde görüldü ki bu hakemlerin cesaretleri ve doğrulukları bizim karşımızda müthiş. Daha 1. dakikada sarı kart pozisyonunu müthiş yakaladı ama rakiplerimiz olunca görülmüyor.
Karabük maçında Alper Ulusoy'du galiba hakem 3 oyuncumuz sarı kart zincirinde çat, çat, çat diye nokta atışı yaptı. Ama rakiplerimize bu olmuyor.
Bizim şampiyon olma ihtimalimiz iki tarafta da çok zor gözüküyor. Fenerbahçe taraftarı bunu böyle bilsin.
Beşiktaş'ı yendiğimiz maçtan sonra adeta Beşiktaş'ı neden yendik diye linç edildik ve Akhisar maçında hemen infaz edildik.
Hakemleri yenecek gücümüz yok."

KULÜPTEN SANSÜR!
Kocaman'ın, "Bizim şampiyon olma ihtimalimiz çok zor görünüyor" sözleri kulüp sitesine girmedi. Fenerbahçe resmi sitesi hocanın sözlerini verirken bu bölüm, "Bizim bir şeyleri elde etmemiz zor görünüyor. Hakemleri yenecek gücümüz yok" şeklinde ifade edildi.

BİZE ULAŞIN