Her maçımızı derbi görün

Aykut Kocaman: Kalan 11 hafta en az bu altı hafta kadar zorlu ve çetin geçecek. Her maça Beşiktaş ve Galatasaray derbileri ciddiyetiyle çıkacağız.”

Her maçımızı derbi görün
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımın zorlu serinin bitmesiyle rahatlaması ihtimaline karşılık önlemini aldı. Tecrübeli teknik adam, çok zorlu 6 lig maçını hedefledikleri noktada tamamladıklarını ifade ederken, "Hedefin sadece birinci kısmını tutturduk. Kalan 11 hafta en az bir o kadar zorlu ve çetin geçecek" dedi. Kocaman, ikinci yarı başı itibarıyle fikstürün azizliğine denk geldiklerini belirterek, "Hem ilk yarıya hem de ikinci yarıya kayıplarla başlayıp belki taraftarın biraz umudunu kırdık. Ancak kupa maçında, takım ve camia olarak özgüvenimizi geri kazandığımızı düşünüyorum" diye konuştu. Bugünkü rakipleri Akhisar'ın dirençli bir takım olduğunu kaydeden Kocaman "Artık her maça Beşiktaş ve Galatasaray derbileri ciddiyetiyle çıkacağız" dedi.

İSMAİL 3 HAFTA YOK...
F.Bahçe'de İsmail Köybaşı'den kötü haber geldi. Yapılan tetkikler sonucunda İsmail'in sağ kasığıyla birlikte sol kasığının da yırtıldığı öğrenildi. Tecrübeli futbolcu, en az 3 hafta forma giyemeyecek.
BİZE ULAŞIN