Sen özelsin!

Beşiktaş Başkanı, Trabzon’da ilk 11’de yer alması beklenen Hollandalıya, “Sana güvenmesem, bonservisine bu paraları ödemezdim. Fırsatları iyi değerlendir” dedi

Sen özelsin!

Tecrübeli oyuncu da "Sizi mahcup etmeyeceğim" karşılığını verdi
Beşiktaş, kupadaki Fenerbahçe derbisinde kırmızı kart gören Ricardo Quaresma'nın yokluğunda Jeremain Lens'e sarıldı. Önceki akşam idmanı ziyaret edip, futbolculara moral veren başkan Fikret Orman da Trabzonspor deplasmanında ilk 11'de sahaya çıkması beklenen Hollandalı yıldızla birebir özel bir görüşme yaptı.

BEŞİKTAŞ: 2 - FENERBAHÇE: 2 MAÇI GENİŞ ÖZET TÜM GOLLER İZLE!


SENİNLE YOLUMUZ UZUN
Tecrübeli futbolcuya güvenini dile getiren Orman, "Sen özel bir oyuncusun. Öyle olmasan bonservisine bu kadar bedel ödemezdim. Bu sana olan inancımızı gösteriyor. Futbol hatalar oyunu. Herkes gibi sen de hata yapabilirsin. Eğer kaçırdığın gollere üzülüyorsan, Trabzonspor maçı başta olmak üzere önünde çok önemli fırsatlar var. Artık takıma alıştın ve oyunun bir parçasısın. Seninle uzun bir sözleşme yaptık, bu yolu birlikte yürüyeceğiz" dedi. Başkana sözlerinden dolayı teşekkür eden Lens ise "Sizi, hocamı ve taraftarlarımızı mahcup etmemek için elimden gelenin en iyisini yapacağım" karşılığını verdi.

İŞTE BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇINDA 44. DAKİKADA ALPER POTUK'A KIRMIZI KARTIN ÇIKTIĞI ANLAR...

Beşiktaş, Lens'in bonservisi için Sunderland'e toplam 5.5 milyon Euro bonservis bedeli ödedi. Fikret Orman, oyuncuya güvenini anlatırken kendisi için harcanan parayı hatırlattı.


SİNAN VARDAR DİYOR Kİ
Türk futbolundaki tüm takımlar gibi Beşiktaş'ın çok ciddi ekonomik sorunları var. Lens'le sezon başından beri kan uyuşmazlığı oldu. Olmuyor... Son derbide de inanılmaz kötüydü. 4 milyon Euro opsiyonu kabul edildi, 8 de kendisi alacak. 12 milyon Euro, 56 milyon TL eder. Kerim Frei'ı biz niye bıraktık? Olcay'ı 200 bine verdik. 56 milyon TL de Lens'e gidiyor. Zaten anlaşılmıştı ama bu konuda şeffaf olunmalı. Baştan bonservisi aldık demelilerdi. Her şey gizli kapaklı.

BİZE ULAŞIN