İşte Aykut Kocaman'ın 'taç hırsızlığı yapıldı' dediği pozisyon

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 'taç hırsızlığı yapıldı' dedi, futbol kamuoyunda yeni bir tartışma başladı. Peki, Aykut Kocaman hangi pozisyon için söyledi bunu... İşte o sözler ve o pozisyon...

İşte Aykut Kocaman'ın 'taç hırsızlığı yapıldı' dediği pozisyon

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Teleset Mobilya Akhisarspor maçında alınan 3-2'lik yenilginin ardından basın toplantısında yaptığı açıklamalar tartışma yaratmıştı.

HABER: Serkan AKKOYUN

FUTBOL HAYATIMDA İLK DEFA GÖRDÜM

Kocaman'ın Beşiktaş ile oynanan kupa maçında yaşanan bir pozisyon için 'taç hırsızlığı oldu' ifadelerini kullanması futbol çevreleri tarafından tartışmaya açıldı. Kocaman'ın sözleri şu şekildeydi:

"Kupa maçında (Beşiktaş) Fırat Aydınus... Futbol hayatımda gördüğüm ender sahnelerden birini gördüm. Maçın sonunda aklımda olan ama atladığım şeylerden bir tanesiydi. Taç hırsızlığı oldu Beşiktaş Stadı'nda... Bugüne kadar görüldü mü bilmiyorum. Hızlı aldı attı, hakem durduramadı oyunu. Şaka gibi ama gerçek, taç hırsızlığı oldu orada."

ŞENOL GÜNEŞ'TEN İMALI SÖZLER

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ise Trabzonspor maçından sonra düzenlenen basın toplantısında kendisine yöneltilen soru üzerine Aykut Kocaman'ın taç ile ilgili söylemlerine, "Bize tac veren yok ki bizim tacımız yok. Bir tek şampiyonluk tacımız var onu da emekle aldık..." yanıtını verdi.

İŞTE AYKUT KOCAMAN'IN DİKKAT ÇEKTİĞİ O TAÇ POZİSYONU

Beşiktaşlı Babel'in ayağından çıkan topu yan hakem Fenerbahçe'ye verirken Fırat Aydınus, Beşiktaş lehine karar veriyor. Ardından yedek kulübesi ve Fenerbahçeli futbolcuların itirazları geliyor...

İşte Aykut Kocaman'ın 'taç hırsızlığı yapıldı' dediği pozisyon

BİZE ULAŞIN