Ba’dan sevgilerle

Güzel futbolunu iki golle süsledi bir topu da direkten döndü. Göz Göz, 36 ve 75'te Senegalli golcüsüyle Antalya'yı devirdi. İki golde de Halil asist yaptı. İzmir ekibinin taraftarı muhteşemdi.

Ba’dan sevgilerle

Göztepe, yine her zaman olduğu gibi Bornova Stadı'nı dolduran binlerin desteğiyle Antalya karşısına çıktı. Dengede giden maçta skoru 36'da Demba Ba değiştirdi. Halil'in ara pasında kaleci Boffin'le karşı karşıya kalan Senegalli, düzgün vuruşuyla takımını öne geçirdi: 1-0. 55'te Poko'nun ortasında iyi yükselen Demba Ba'nın kafa vuruşunda top direkten döndü. 75'te soldan yine Halil getirdi, Demba Ba arka direkte affetmedi: 2-0. 80'de Antalya, Sakıp'ın ortasında kafayı iyi vuran Doukara'nın golüyle umutlansa da maçta başka gol olmadı. Antalya'da Celustka 89'da direkt kırmızı kart görerek oyundan atıldı. Göztepe 39 puanla 6. sıraya yükselirken Antalyaspor 25 puanla düşme hattının bir sıra üstünde 15. sırada yer aldı.

MURAT ÖZBOSTAN DİYOR Kİ
Göztepe maçını izlerken aklıma Beşiktaş'ın Demba Ba'yı niye almadığı geldi.. Beşiktaş sevgisi büyük bir isimdi. Son güne dek bekledi ama Beşiktaş onu tercih etmedi. Havasını bulduğu Göztepe'ye kritik puanlar kazandırıyor, taraftarı da coşturuyor. O gol attıkça Beşiktaş taraftarı da mutlu oluyor. Göztepe'nin güzel bir taraftarı var. Tribünlerin Anadolu'da büyük çoğunun boş olduğu dönemde Göztepe taraftarı takıma sahip çıkıyor. Alkışlar taraftar ve pes etmeyen Ba'ya…

BİZE ULAŞIN