Yıldırım’a saygı duyuyorum Kadıköy’de şanssızlığı yeneceğiz

Mustafa Cengiz, ezeli rakiplerinin başkanı için bu sözleri sarf ederken, derbi için de “İnşallah Kadıköy’deki şanssızlığımızı yeneceğiz. Her şeyin bir ilki vardır” dedi

Yıldırım’a saygı duyuyorum Kadıköy’de şanssızlığı yeneceğiz
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, CNN Türk'te katıldığı programda, önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı için "Şike sürecinde sert söylemlerim de oldu. Sevgi duymak zorunda değilsiniz ama saygı duymalısınız. 20 yıldır bir camianın başında kaldığı için Aziz Yıldırım'a saygı duyuyorum" diyen Cengiz, Galatasaray'ın Kadıköy'de kazanma şansı var mı?" sorusuna da, "Her şeyin bir ilki vardır. İnşallah bu sezon olacak" yanıtını verdi. "Ben kurtarıcı değilim. Bir protestonun, yönetilme tarzına karşı çıkışın, vücut bulmuş haliyim" ifadelerini kullanan Cengiz şöyle devam etti: "Eski yönetim, UEFA'ya 'Zarar etmeyeceğim' deyip, 500 milyon TL zarar etmiş. Biz insanların kafasını bulandırıp, şark kurnazlığı yapmayız. İkinci yılda borçları sıfırlamayı hedefliyoruz. Benim UEFA'ya taahhüdüm budur."

MARİANO DERBİDE YOK
Galatasaray'da ilk 11'de oyuna başlayan ve teknik direktör Fatih Terim tarafından ikinci yarının başında oyundan alınan Mariano, gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. Brezilyalı futbolcu, sarı-kırmızılıların önümüzdeki hafta Kadıköy'de ezeli rakipleri Fenerbahçe ile oynayacakları kritik derbide takımdaki yerini alamayacak.
BİZE ULAŞIN