Romelu Lukaku "Bazı oyuncular saklanıyorlardı"

Şampiyonlar Ligi Son 16 turu rövanş maçında evinde Sevilla'ya 2-1 mağlup olarak kupanın dışında kalan Manchester United cephesinde Romelu Lukaku'nun gündeminde takım arkadaşları vardı.

Romelu Lukaku Bazı oyuncular saklanıyorlardı

Sevilla karşısında takımının tek golünü atan Belçikalı oyuncu maçtan sonra yaptığı açıklamada takım arkadaşları hakkında "Bazı oyuncularda bir şeyler ters gidiyordu, saklanıyorlardı." dedi.

Maça iyi başladıklarını belirten Lukaku "Ancak bir süre sonra kontrolü ele geçirmelerine izin verdik. Bazı fırsatlar yakaladık ancak golü bulamadık. Daha sonra ilk golü onlar attı. O andan sonra rakibi yakalamak için uğraştık. Ardından ikinci golü attılar ve bu, ağır bir darbe oldu. Maç sonunda iyice zorladık ancak yeterli olmadı." ifadelerini kullandı.

Bazı takım arkadaşlarının saklandığına ilişkin yorumuna açıklık getirmesi istenen Lukaku şunları söyledi "Soyunma odasından bahsediyırum. Bazı oyuncular büyük hayal kırıklığına uğramışlardı çünkü kendimizden daha fazlasını bekliyorduk."

Takım arkadaşlarına yönelik sözlerine ilişkin sosyal medya hesabından da açıklama yapan Lukaku şu ifadelere yer verdi "Takım arkadaşlarımı asla eleştirmem. Üzgün olduğunuzda soyunma odasında yüzünüzü saklamanız gayet normal. Sonuç felaket ancak biz Manchester United'ız ve sizin desteğinizle geri döneceğiz. Önümüzde büyük bir maç var. Genç kariyerimde 200 golüm var ancak şimdi bu kariyere kupalar ekleme, çok daha fazla çalışma zamanı."

BİZE ULAŞIN