Beşiktaş'ta Malezya seyahati iptal edildi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübü tanıtmak amacıyla yapılacak olan Malezya seyahatini iptal etme kararı aldı. Beşiktaş yönetimi, kalan 8 maç için olağanüstü hâl ilan etti. Hedef, Başakşehir mağlubiyeti ile camiada baş gösteren moralsizliği ortadan kaldırmak

Beşiktaş'ta Malezya seyahati iptal edildi

Medipol Başakşehir'e 1-0'lık skorla kaybedilen maçla birlikte zirvenin 4 puan gerisine düşülmesi, Beşiktaş camiasında moralleri bozdu. Beşiktaş yönetimi de hem takımı hem de taraftarları üst üste üçüncü şampiyonluk hedefine odaklandırmak için harekete geçti. Öncelikle kulüp başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ı tanıtmak amacıyla yapacağı Malezya gezisini futbolcular ve teknik heyetle daha fazla zaman geçirmek için ileri bir tarihe erteledi.

TARAFTARA ÇAĞRI
Yönetim kurulu üyeleri, "Şampiyonluk" vurgusunun daha fazla yapılmasına, Süper Lig'e verilen milli arada İstanbul'da kalan oyuncularla yemek organizasyonlarında bir araya gelinmesine ve derneklerin organizasyon çalışmalarına katılarak camianın şampiyonluk algısının güçlendirilmesine karar verdi. Bu arada daha ligin bitimine 8 hafta olduğu belirtilerek, siyah-beyazlı taraftarlardan da desteklerini aynen sürdürmeleri ve takımın yanında olmaları istendi.

BİZE ULAŞIN