Aziz Yıldırım 'başkan adaylığını' açıkladı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bir basın toplantısı düzenleyerek, sarı lacivertli kulübün başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Aziz Yıldırım 'başkan adaylığını' açıkladı

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, Çırağan Palace Kempinski'de düzenlediği basın toplantısı ile başkan adaylığını açıkladı. Aziz Yıldırım, "Onur ve gururla Fenerbahçe Başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün haziran ayında yapılacak olağan kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Aziz Yıldırım, Çırağan Sarayı'nda kongre üyelerinin de katılımıyla düzenlenen organizasyonda açıklamalarda bulundu.

Son dakik haberi... Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım başkan adaylığını böyle açıkladı!

3 TEMMUZ VURGUSU

"3 Temmuz"a vurgu yapılarak hazırlanan videodan sonra alkışlar eşliğinde kürsüye çıkan başkan Yıldırım, "Tarihe yeni bir not düşmek üzere toplandık." ifadesini kullandı.

Aziz Yıldırım konuşmasına başlarken yanındaki büyük ekranda başta 2010-2011 şampiyonluğu olmak üzere kendi döneminde elde edilen başarıların fotoğrafları yer aldı.

'ONUR VE GURURLA İLAN EDİYORUM'

Başkanlığı döneminde yapılan faaliyetler ve tesisler ile 3 Temmuz süreci ve sonrasında yaşananlardan bahseden Yıldırım, "20 yıl önceki heyecanımdan daha fazla heyecanlıyım. Fenerbahçe için olması gerektiğine inandığım şey, şu anda yeniden birliktelik için ruhumuz bir olsun diyerek onurla ve gururla Fenerbahçe başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum." diye konuştu.

Sözlerinde şehitlere Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Yıldırım, projelerini önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getirerek kısa süren konuşmasını tamamladı.

İZMİR'DE DE BİR TOPLANTI VAR

Diğer başkan adayı Ali Koç ise akşam saatlerinde İzmirli kongre üyeleri ve taraftarlarla bir araya gelecek. Saat 18.30'da üyelerle yemekte bir araya gelecek olan Koç, saat 20.00'de kongre üyeleri ve taraftarların sorularını yanıtlayacak.

AZİZ YILDIRIM DEV PROJESİNİ AÇIKLAYACAK!

BİZE ULAŞIN