Abdurrahim Albayrak açıkladı! Nagatomo kalacak mı?

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, Nagatomo'nun Galatasaray'da kalması için gerekenlerin yapılacağını açıkladı.

Abdurrahim Albayrak açıkladı! Nagatomo kalacak mı?

Japonya'dan gelen gazeteciler, Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak'ı ziyaret etti. Japon gazetecilere geleneksel karadeniz yemekleri ikram edildi. Karalahana çorbasını çok beğendiklerini belirten Japon gazeteciler, kuru fasulye ve ev baklavasını da beğendiklerini söylediler.

Uzun süredir İstanbul'da bulunan ve Galatasaray'ın sol beki Nagatomo'nun maçlarını yakın takibe alan Japonlar, Abdurrahim Albayrak'a Nagatomo'nun Galatasaray'a gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını, oyuncunun da burada çok huzurlu olduğunu belirttiler.

İŞTE ELMANDER'İN GALATASARAY İÇİN HAZIRLADIĞI TRANSFER LİSTESİ!

'NAGATOMO'NUN KALMASI İÇİN GEREKENLER YAPILACAK'

Misafir gazeteciler Albayrak'a, "Nagatomo Galatasaray'da devam edecek mi?" sorusunu sordular. Abdurrahim Albayrak ise Nagatomo'nun çok iyi bir profesyonel olduğunu, kendisinden memnun olduklarını belirterek, "Antrenmanın sonunda ekstra çalışma yapıyor. Tüm dikkatini kendisinin ve Galatasaray'ın başarısı için veriyor. Seneye de sarı-kırmızılı formayı giymesi için gerekenler yapılacak" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN