Aziz Yıldırım "Hatalar azalmalı"

Aziz Yıldırım Hatalar azalmalı
Başkan Aziz Yıldırım, Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödül töreninde önemli açıklamalar yaptı. Türk sporuna katkılarından dolayı TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e teşekkür eden Yıldırım, "Türk futbolunda barış ve kardeşliğin sağlanması için de hakem hatalarının ve diğer etkenlerin en az seviyeye indirilmesi gerekiyor" dedi. Yıldırım şunları söyledi: "Bundan 3 yıl önce Rize'de Fenerbahçe takımının otobüsü kurşunlanmıştır. 3 yılda bu olay aydınlatılamamıştır. Bu olayın faillerinin bulunarak kamuoyuna duyurulmasını bekliyoruz. Başka herhangi bir takım FETÖ saldırısı sonrası ayakta duramazdı. Fenerbahçe, taraftarının gücüyle ayakta durmuştur. Temennimiz FETÖ ile bu ülkenin devamlı mücadele etmesidir."

'UNUTMAYACAĞIZ
Fenerbahçe, 4 Nisan 2015'te Rize ile oynanan maçın dönüşünde takım otobüsünün kurşunlanması olayının yıl dönümü nedeniyle şu mesajı yayınladı: "Hiçbir F.Bahçeli'nin unutmayacağı korkunç saldırının faillerinin bulunması için 3 yıldır verdiğimiz hukuk mücadelesi sürüyor. Bu camia, hainlerin saldırılarına boyun eğmeyecek kadar büyüktür."

FENERBAHÇE YENİ OTOBÜSÜNE KAVUŞTU
Fenerbahçe'ye Gürsel Turizm tarafından yeni otobüsü düzenlenen törenle teslim edildi. Can Bartu Tesisleri'ndeki törene futbolcular da katıldı.
BİZE ULAŞIN