Fatih Terim patladı!

Fatih Terim: Belhanda gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok. Herhalde bir bildiği vardır. Zaten yılan hikayesine döndü. Gitti, gidiyor...

Fatih Terim patladı!
Cuma 02.10.2020
ABONE OL
Galatasaray'ın başında ön eleme turlarında 11. maçında kaybeden Fatih Terim, sert ifadeler kullandı. Kötü oyuna dikkat çeken İmparator, "Türkiye Ligi'ni bu şekilde oynayabilirsiniz ama Avrupa maçını böyle oynayamazsınız. Gitmek isteyen varsa gider. Belhanda gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok. Herhalde bir bildiği vardır. Zaten yılan hikayesine döndü. Gitti, gidiyor. Yok Arap ülkelerine gidiyor, yok Nice'e gidiyor. Transfer yapamadık, çünkü satma konusunda becerikli olamadık... Galatasaray, kendi kuruluş gününde Avrupa'da başarılı olma amacına uygun şekilde başarılı olmalıydı" ifadesini kullandı.

5
Sarı-kırmızılılar, Avrupa kupalarında ön eleme oynadığı son 5 sezonun sadece birinde gruplara kalabildi. (2009-10)

İSKOÇYA İLE FARK KALMADI
Ülke puanı sıralamasında 12. sırada bulunan Türkiye, 13. basamakta yer alan İskoçya ile yarış içerisindeydi. İskoç ekibi Rangers'a kaybeden sarı-kırmızılı ekip hem İskoçya'nın puan almasını hem de Avrupa Ligi'nde gruplara kalmasını sağladı. Türkiye 28.900 puanla sıralamada 12. sırada olurken İskoçya ise şu anda 28.875 puan ile 13. durumda ve hemen arkamızda yer alıyor. Türkiye adına Avrupa'da Başakşehir ve Sivas'ın skorları artık çok daha önemli.