Şenol Güneş'ten Altay Bayındır açıklaması

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hırvatistan'la oynayacağımız hazırlık maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Deneyimli hoca, kadroya yeni dahil ettiği Fenerbahçe'nin genç kalecisi Altay Bayındır hakkında konuştu. Güneş, "Hırvatistan maçına Mert ile başlamayacağız, Uğurcan ile başlayacağız ve duruma göre de Altay'a şans verebiliriz" dedi.

Şenol Güneş'ten Altay Bayındır açıklaması
Salı 10.11.2020 14:54
ABONE OL

A Milli Takım yarın (11 Kasım), Hırvatistan ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

Uluslar Ligi'nde oynayacağımız Macaristan ve Rusya maçlarını öncesinde kritik bir test karşılaşmasına çıkacak olan Türkiye'de kimlerin şans bulacağı merak konusu.

Müsabaka öncesinde bir basın toplantısı yapan Şenol Güneş değerlendirmelerde bulunurken, Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır'la ilgili de konuştu.

İşte Güneş'in açıklamaları:

"Hırvatistan güçlü bir takım ama bu biraz hazırlık maçı olacak. Uluslar Ligi'nden çıkabilmemiz için Macaristan ve Rusya maçlarını kazanmamız gerekiyor

Gökhan Gönül de bizim için çok önemli bir futbolcu. Gökhan da Türkiye'nin bir evladı. Herkese kapımız açık ve bu her oyuncuyu her şekilde alacağımız anlamına gelmez. Herkesin içine sinen doğru işler yapacağız"

Altay Bayındır'ın Ümit Milli Takım'da olmasını daha fazla istiyordum ama Gökhan'ın bir sakatlığı oldu. Hırvatistan maçına Mert ile başlamayacağız, Uğurcan ile başlayacağız ve duruma göre de Altay'a şans verebiliriz

Yurt dışındaki futbolcularımız başarılı ama bunları abartmaya gerek yok. Vedat'ı çok beğeniyordum, Sörloth'u da beğeniyordum ama gittikleri takımlarda bırakın gol atmayı, süre alamıyorlar"

Şenol Güneş'ten Altay Bayındır açıklaması!

https://www.sabah.com.tr