Pazar 28.03.2021 15:10
Son Güncelleme: Pazartesi 29.03.2021 09:07

Son dakika: Uğurcan Çakır'a Liverpool, Leipzig ve Sevilla'dan yakın talip! 17 milyon Euro iddiası...

Son dakika: Uğurcan Çakır’a Liverpool, Leipzig ve Sevilla’dan yakın talip! 17 milyon Euro iddiası...

Son dakika haberi... Trabzonspor’un milli file bekçisi Uğurcan Çakır için talipli sayısı artmaya devam ediyor. Liverpool, Leipzig ve Sevilla kulüpleri Uğurcan’ın milli takım performansını yakından takip ediyor. Liverpool’un Uğurcan Çakır için 17 milyon Euro’luk bir teklif hazırlığı içerisinde olduğu belirtilirken, diğer takımların da bu transfer için şartlarını zorlaması bekleniyor.

ABONE OL

Trabzonspor'dan milli takıma giden ve orada da kaleyi devralan Uğurcan Çakır, bordo-mavili forma altındaki talipli sayısını milli takımdaki performansıyla ikiye katladı. Milli oyuncunun hem Hollanda hem de Norveç maçındaki performansını mercek altına alan kulüplerin sayısı artarken, Liverpool, Leipzig ve Sevilla, Uğurcan Çakır'ı yakından takip etti.

LIVERPOOL'DAN 17 MİLYON EURO

Liverpool'un Uğurcan Çakır için 17 milyon Euro'luk bir teklif hazırlığı içerisinde olduğu belirtilirken, diğer takımların da bu transfer için şartlarını zorlaması bekleniyor. Bu arada Türkiye'nin Norveç'i mağlup ettiği maç sonrası İngiliz taraftarlar Uğurcan Çakır'dan övgüyle bahsederek, Liverpool'un bu transfer için hamle yapması gerektiğini vurguladı.

"UĞURCAN'A TEKLİFLER DAHA DA ÇOĞALACAKTIR"
Trabzonspor'un efsane isimlerinden Hamdi Aslan da, Uğurcan Çakır'ın bu performansıyla sezon sonunda takımdan ayrılma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu söyledi.

Hamdi Aslan, Uğurcan'ın inanılmaz işlere imza attığını belirterek, "Uğurcan'ın bu performansını bekliyorduk. Ligde belki bu kadar Avrupa'nın gündeminde olmuyor ama bu düzeydeki maçlar oyuncuyu hep üst düzeyde tutuyor. Ben tekliflerin daha da çoğalacağını düşünüyorum" dedi.

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Geçmişten günümüze Sezen Aksu...
33 yılını akıl hastanesinde geçiren Camille Claudel’ın hikayesi...