Kovmak kolay mı!

Roberto Mancini, yönetici Şükrü Ergün'ü soyunma odasından kovdu mu? SABAH yazarı Levent Tüzemen, bu iddiayı Ergün'e sordu: İşte gerçekler!

Kasımpaşa maçının devre arası soyunma odasına inen ve İtalyan teknik direktör Mancini tarafından kovulduğu iddia edilen yönetici Şükrü Ergün'le bu olayı konuştum. Sayın Ergün "Mancini tarafından kovuldu" haberine çok öfkeliydi ve bana, "Beni tanırsın, iyi bilirsin. Bana bırak Mancini'yi, hayatta hiç kimse böyle davranamaz. Yazılanlar yalan" yorumunu yaptı. Şükrü Ergün daha sonra "Muhatap olmak istemiyordum. Ama hala konuyu gündemde tutmaya çalışanlar var. Ben sana olayın aslını anlatayım" dedi.

ROBERTO MANCİNİ TEŞEKKÜR ETTİ
İşte gerçek: "Evet soyunma odasına indim. Bir köşede oturan Hakan Balta kırmızı kart gördüğü için çok üzgündü. Kendisini teselli ettim. Sonra da Sabri'nin yanına gittim. Sabri acıdan kıvranıyordu. Kulüp doktoru ayağına iğne yapıyordu. Sabri de bana, 'Ayağım çok acıyor ama çıkıp oynayacağım" dedi. Mancini ile karşılaştım ve kendisine "Good luck" diyerek omzuna vurdum. Mancini de bana "Thank you" dedi ve odadan dışarı çıktım. Öyle adam kovmak kolay mı?
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN