İmparator'a padişah koltuğu

İzmir'de bir mobilya firması 2011-2012 sezonunu şampiyonlukla bitiren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için bir sürpriz hazırlıyor.
Fatih Terim'e bir padişah koltuğu hazırlayan firma yetkilileri yaklaşık 40 kişilik, aralarında iç mimar ve stilistlerin de olduğu bir ekiple çalışıyor. Koltuğun çok özel malzemelerden yapıldığı öğrenilirken, kullanılacak malzemelerin tamamının yurt dışından özel olarak getirileceği kaydedildi.

KOLTUK HELİKOPTERLE TESİSLERE İNDİRİLECEK
Bu sürprizi My Mob Mobilya adına yapan My Mob Mobilya Türkiye Mağaza Temsilcisi Ali Kayacan, çok büyük bir organizasyon hazırlığında olduklarını söyledi. Fatih Terim için hazırlanan padişah koltuğunun detayları ile ilgili bilgiler veren Kayacan, "Gerçekten önemli bir organizasyon planlıyoruz. Özel bir ekip kurduk. Ağaç oymacıları, stilistler, iç mimarlar var. Koltuğumuz özel bir ağaçtan yapılıyor. Cebelitarık Boğazının kıyılarından özel olarak getirttik. Koltuğun kumaşı İtalya'dan yine özel olarak getirtildi. Şimdilik hazırlık aşamasında. Muhtemelen Ağustos ayı başında teslim edeceğiz. Nasıl teslim edeceğimiz konusunda sevgili Fatih Terim hocamıza güzel bir jest yapmak istiyoruz. Koltuk bittikten sonra cam bir Fanus içerisinde ve helikopterle tesislere indirmek istiyoruz. Kulüple temasa geçtik. Şuan için her şey olumlu yönde. İleriki günlerde daha başka sürprizlerimiz de olabilir diye konuştu. Yapımına başlanan ve iskeleti meydana çıkan koltuğun ağaç ustaları tarafından özel işlemelerle süslendiği ve özel aslan figürlerinin işleneceği öğrenildi. My Mob Türkiye Temsilcisi Ali Kayacan'ın önerisi üzerine İbrahim Tatlıses içinde özel bir koltuk üretileceği öğrenilirken, İbrahim Tatlıses içinde özel bir sürpriz yapılacağı bildirildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN