Toroğlu, Fenerliler'den dayak mı yedi?

Türkiye'de adeta gündemi belirleyen twitter yazışmaları, bu kez ünlü futbol yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu'nu bir dayak iddiası ile gündeme getirdi. Twitter'da ünlü yorumcunun tatil yaptığı Bodrum'da Fenerbahçeliler tarafından saldırıya uğrayarak dövüldüğü iddia edildi. Twitter'da gündem konusu olan saldırı iddiasına göre, Erman Toroğlu'nun uğradığı saldırı sonrasında bir kaşının açıldığı ve dikiş atıldığı yazıldı.

Fenerbahçeli taraftarların iddiaları üzerine Takvim'in sorularını yanıtlayan Erman Toroğlu, gülerek böyle bir olayın olmadığını söyleyerek, iddiaların boş olduğunu ve kendisinin de gülüp geçtiğini söyledi. Toroğlu gülerek,"Beni de bir gazeteci arkadaşım aradı.

Twitter'da böyle bir olay olduğu yazılmış. Tabii ki böyle bir olay olmadı. Birileri böyle bir olayın olmasını mı istiyor? Ya da rüya mı görüyorlar? Böyle bir saldırı olayı olsa polisin devreye girmesi gerekmez mi? Ancak ben şunu söyleyeyim. Böyle bir olay olduğunda hiç kimse kusura bakmasın hesap kesilir. Yani bana saldırmak isteyenlerin hesabını keserim." şeklinde sert yanıt verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN