Son iddia Charlie Adam

ESPN, Stoke City’den 31 yaşındaki Charlie Adam’ın sarı-lacivertli ekibe önerildiğini iddia etti. Advocaat da İskoç oyuncuyu çok istiyor

Son iddia Charlie Adam
Fenerbahçe'nin 10 numara arayışı, İngiltere'de de ses buldu. ESPN'nin haberine göre; Stoke City forması giyen Charlie Adam Fenerbahçe'nin radarında... Haberde Adam'ı, Advocaat'ın İskoçya'da görev yaptığı dönemden yakından tanıdığına dikkat çekildi. Hollandalı hocanın çok beğendiği 31 yaşındaki futbolcuyu Sunderland'i çalıştırdığı dönemde de transfer etmek istediği vurgulandı.

SEVİLLA KULÜBÜ GANSO İÇİN KİRAYA YANAŞMAMIŞ!
Fenerbahçe'nin 10 numara arayışlarında Ganso ismini ortaya ilk atanlardan biri Josef de Souza olmuştu. İspanyol medyasına konuşan Ganso'nun menajeri Giuseppe Dioguardi, "Sevilla sadece önemli bir teklif gelmesi halinde Ganso'nun satışına sıcak bakıyor. Kiralık göndermeyi düşünmüyorlar. Şimdilik Ganso, Sevilla'da kalıyor. Fenerbahçe benimle ve Sevilla'yla temasa geçti ancak Sevilla kiralık teklifine sıcak bakmadı. Ganso ile ilgilenen birçok takım oldu ama iş bonservise gelince her şey değişiyor" dedi.

MEHMET EKiCi AÇIKLAMASI
Fenerbahçe, transferi gündemde olan Mehmet Ekici ile ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Açıklamada, "Kulübümüzün bahse konu futbolcu ile ilgili son teklifi 2 milyon Euro olup, bunun dışında bir teklif yapılmamıştır. Dolayısıyla 2 milyon üzerine çıkıldığı haberleri yalandır" denildi.
BİZE ULAŞIN