Kısa kısa

Salı 27.12.2011
ABONE OL
Efes doğru yolda
ANADOLU Efes Başantrenörü Ufuk Sarıca, takım olarak üç hedeflerinde de başarıyla mücadele ettiklerini söyledi.Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı'nın (ZİÇEV) Ümraniye'de bulunan eğitim merkezini Anadolu Efesli basketbolcularla birlikte ziyaret eden Sarıca, "Ligde lider durumdayız. Avrupa Ligi'nde uzun bir yolumuz var ama ilk aşaması olan Top 16'ya kaldık. Türkiye Kupası'nda da yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Arroyo resmen Kartal
BEŞİKTAŞ Milangaz, Porto Riko'lu oyun kurucu Carlos Arroyo ile resmen anlaştı.
Arroyo'nun, lisansının yetişmesi halinde Beşiktaş Milangaz'ın Anadolu Efes ile cumartesi günü oynayacağı önemli karşılaşmada forma giyebileceği kaydedildi.

Rekorların havuzu
TÜRKİYE Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda kırılan rekorlarla, Türkiye şampiyonaları içerisinde bir rekora imza atıldı.
İstanbul'da 5 gün süren şampiyonada toplam 66 yeni rekor kırılırken, Federasyon Başkanı Ahmet Bozdoğan, daha önce bir Türkiye Şampiyonası'nda en fazla 44 rekorun kırıldığını, bu sayının bir şampiyona için rekor olduğunu bildirdi.

"Bobo'yu istiyoruz"
BURSASPOR'DA teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Bobo'yu transfer etmek istediklerini doğruladı. Sağlam, "Bir hücum oyuncusu ve bir de kanat oyuncusu alacağız.
Bobo ailesiyle Türkiye'ye gelmek istiyor ancak mali engeller var. Şu an bu transferin yüzde 50, yüzde 50 olduğunu söyleyebilirim" dedi. Sağlam, İnsua için de yurt içi ve dışından teklifler olduğunu söyledi.

Aklı hala İngiltere'de
JOSE Mourinho, tekrar İngiltere'de çalışmak istiyor. BBC'ye konuşan Mourinho soru üzerine, "Real Madrid belki de futbol tarihinin en büyük takımı. Burada çalışma fırsatını kaçırmak istemedim.
Ancak İngiltere benim tutkum. Dönüp uzun zaman kalmak istiyorum" dedi.