Kısa kısa

Bakkal Samsun'da
PETKOVİC ile yollarını ayıran Samsunspor yönetimi, takımı Mesut Bakkal'a emanet etti. Manisa ve G.Antep'in hocalarından sonra Samsun'un hocası Petkovic de itifa etmişti. Samsunspor Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, yaptığı açıklamada, yapılan görüşmeler sonucu Mesut Bakkal ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Platini'nin kış ısrarı
UEFA Başkanı Michel Platini, Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nın sıcak hava nedeniyle kışın yapılmasından yana olduğunu yineledi. Platini, "Kim Dünya Kupası her zaman Haziran'da oynanır demiş ki. Bence Aralık'ta oynanmasında sorun yok" dedi.

En baba tehdit
MANCHERTER City'nin yıldızı Kun Agüero'nun babası, Independiente forması giyen diğer iki oğlunun takımdan ayrılabileceğini söyledi. Baba Leonal, Mauricio ve Gaston'un bonservislerinden kendisine yüzde verilmezse çocuklarının Velez veya Tigre'de oynayacağı tehdidini savurdu.

Van'da mucize
VAN Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aslan Sinir, meydana gelen depremlerden sonra, kurulan çadır ve konteyner kentlerde organize ettikleri sportif etkinliklere katılan gençler ve çocuklar arasından, bin yeni yetenek keşfederek lisanslarını çıkardıklarını bildirdi.

Balkan savaşı!
SIRBİSTAN'DA devam eden Avrupa Hentbol Şampiyonası'nda dün Sırbistan ile Hırvatistan arasında oynanan yarı final maçı öncesi, iki ülke taraftarı arasında kavga çıktı. Aşırı milliyetçi Sırp taraftarlar, Hırvat taraftarların dört aracını ateşe verdi.

BİZE ULAŞIN