Kısa.. kısa

Sivas tesisinde patlama
Sivasspor Tesisleri'nde felaketin eşiğinden dönüldü. Altyapı oyuncularının kamp yaptığı binanın giriş katındaki yemekhanede dün 19.30'da sanayi tüpü patladı.Üst kattaki futbolcular panik halinde dışarı çıkarken, yıkılan bir duvarın altında kalan A2 takımı oyuncusu Batınay Ak yaralandı. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi altına alınan 18 yaşındaki Ak'ın durumunun iyi olduğu açıklandı.

Maradona kovuldu
Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından Al Wasl, teknik direktör Diego Maradona'nın görevine son verdi. Al Wasl 12 takımlı ligi 8. tamamlayarak başarısız olmuştu. Al Wasl, Körfez Kupası Şampiyonası'nı finalde kaybederken, diğer iki kupada da çeyrek finalde elenmişti.

Red Bull ile devam
Formula 1 pilotu Mark Webber, takımı Red Bull ile sözleşme yeniledi. Webber "Burada takım arkadaşlarımla birlikte büyüdük. Red Bull'da bir sezon daha kalmanın kesinlikle iyi bir karar olduğunu düşünüyorum" dedi.

Trabzon'da transfer
Bank Asya 1. Lig ekibi 1461 Trabzon, Trabzonspor'dan Sercan, Eren ve Jebrin ile sözleşme imzaladı. Yapılan açıklamada oyuncuların kalitesinin üst düzeyde olduğunu belirterek, "Kadromuza büyük güç kattılar" denildi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN