Eczacıbaşı'dan olimpiyatçılara jest

Eczacıbaşı Spor Kulübü, tarihinde ilk kez Olimpiyatlara katılmaya hak kazanan Filenin Sultanları için Reina Park Şamdan'da bir moral ve ödül gecesi düzenledi.

Geceye, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Eczacıbaşı Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yöneticiler Erdal Karamercan, Sacit Basmacı ve Kurtaran Mumcu'nun yanısıra Bayan Voleybol Milli Takımı'nın yeni menajeri Selcan Çağlar, Teknik Direktör Marco Aurelio Motta ve yardımcıları Alper Erdoğmuş, Bülent Güneş, Mesut Salami, Yunus Öçal ve Emre Karagöz ile kalabalık bir basın grubu katıldı.

Gecede yalnız Eczacıbaşı Vitralı oyuncular değil, ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Vakıfbank Türk Telekom'dan da voleybolcular vardı.
Evli oyuncular eşleri ile geceye katılırken, gözler Dünya Sayı Kraliçesi Neslihan ile eşi Orkun'da idi.

Başkan Faruk Eczacıbaşı, "Bugün takım sporlarında 52 yıl aradan sonra, Türk voleybolunda ise ilk kez Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı elde eden, yine ilk kez Dünya Grand Prix'inde finallere kalıp, üçüncü olarak büyük başarı gösteren Bayan Milli Voleybol Takımımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Cengiz TOKGÖZ
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN