Kısa...kısa

Lyttle Aslan oldu
Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, Sancho Lyttle'yi transfer etti. Karayipler'de bulunan ada ülkesi Saint Vincent ve Grenadinler doğumlu olan 29 yaşındaki oyuncu, 2010 yılında İspanya vatandaşlığına geçerken, 2010-2011 sezonunda Halcon Avenida, 2011-2012 sezonunda ise Ros Casares takımlarıyla Avrupa Ligi şampiyonlukları yaşadı.

Euro 2012 bereketi
Avrupa Futbol Şampiyonası, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen iddaa oyununa 76 milyon 708 bin 118 TL'lik katkı yaptı. İştirakçiler 13 milyon 832 bin 33 TL ile en fazla Euro 2012'nin şampiyonu İspanya lehine kupon yaptı. Kuponların toplamındaki hasılat payı ise yüzde 5.88 oldu.

Fikstür çekimi yarın
Spor Toto Süper Lig'de 2012-2013 sezonunun fikstürü yarın İstanbul'da çekilecek. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, fikstür çekiminin, Digitürk'ün Ayazağa'daki stüdyolarında saat 11.00'de başlayacağı bildirildi. Fikstür çekiminin ardından Centilmen Lig'de ödül almaya hak kazanan kulüplere de para ödülleri verilecek.

Zülfikaroğlu'na görev
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, İstanbul'da yaptığı toplantıda gündemindeki konuları görüştü. Toplantıda TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun idari işler, organizasyon ve etkinliklerden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine getirildiği açıklandı.

Patlama gazdan!
Sivasspor tesislerinde yaşanan patlamanın boyutu ortaya çıktı. Yemekhane ve lobide büyük çapta hasar meydana geldiği, mutfağın duvarlarının yıkıldığı, kapı ve pencerelerin kırıldığı görüldü. Mutfakta gaz sıkışmasından kaynaklanan patlamada, Batınay Ak yaralanmıştı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN