Bayrak emin ellerde

Londra Olimpiyatları'nda kafilemiz adına ay-yıldızlı bayrağımızı taşıyacak olan milli voleybolcu Neslihan Darnel, "Bu benim için büyük gurur" dedi

Tarihinde ilk kez olimpiyatlara katılma başarısı gösteren A Milli Kadın Voleybol Takımı, İstanbul'da basın mensuplarıyla bir araya geldi. SABAH'ın sorularını yanıtlayan A Milli Takım'ın dünyaca ünlü yıldızı Neslihan Darnel, Londra'daki açılış töreninde Türk bayrağını taşıyacak olmasının kendisine gurur verdiğini söyledi. Son yıllarda yakaladıkları çıkışı Londra'da sürdüreceklerine emin olduklarını vurgulayan Neslihan, "Bize güvenenler hiç merak etmesinler. Olimpiyatlarda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz" diye konuştu. Dünya Grand Prix'sinde ne kadar iyi bir takım olduklarını yine gösterdiklerinin altını çizen milli voleybolcu, "Biz zaten iddialı bir ekibiz. Londra'ya madalya için gidiyoruz ve ekip olarak buna hazırız. Hafif bir sakatlığım var ama sahada mutlaka yerimi olacağım" diye konuştu.

NERİMAN: MUTLAKA MADALYA
Her maça galibiyet için çıkacaklarını belirten Neriman Özsoy da, "Rengi ne olursa olsun, hedefimiz mutlaka madalya kazanmak. Grubumuz zor ve denk. Burada ilk dörde girince çaprazdan gelecek her takımı yenebiliriz. Çetin maçlarla turnuvaya başlamak konsantrasyonumuzu üst düzeyde tutacak. Böylece eleme maçlarına daha hazır çıkacağız" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN