Aziz Yıldırım: Gururumuz tarifsiz

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'na katılacak sarı-lacivertli sporculara başarılar diledi.

Yıldırım, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Fenerbahçe olarak adımlarını dünyanın en büyük spor kulübü olma amacıyla attıklarını belirterek, ''Bu heyecanla yola çıkıyor, güneşin doğuşunu Sapanca'da kürek yarışlarında karşılıyor, günü Anadolu'nun bir köşesinden boks müsabakasından dönen çocuklarımızın başarısıyla noktalıyoruz. Avrupa'dan gelen zaferlere de en çok ay için yıldız için seviniyor, sarı ve lacivert renklerimizle bu gurura ortak oluyoruz. Kalbimiz, bu kez Londra'da, 2012 Olimpiyatları'nda...'' dedi.

''Biz Fenerbahçeliler, 2012 Londra Olimpiyatları'na en fazla sporcu gönderen kulüp olmanın tarifsiz gururunu yaşıyoruz'' diyen Aziz Yıldırım, ''Günlerimizin, gecelerimizin, yıllarımızın, emeklerimizin karşılığını Londra'da görmekten, orada mücadele edecek sporcularımıza inanmaktan, ay-yıldıza hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 'Fenerbahçe'nin olimpiyat gururu' cümlesi, biz Fenerbahçe'ye hizmet edenler için yeterlidir'' ifadelerini kullandı.

Açıklamasında, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda mücadele edecek Fenerbahçeli sporcuların ismini tek tek yazan Yıldırım, ''Yolunuz açık olsun; kalbimiz, dualarımız, inancımız sizlerle. Bu vesileyle, ülkemizi temsil edecek tüm sporculara başarılar diliyor, milli marşımızı Londra'da duyacağımıza yürekten inanıyoruz'' ifadelerine yer verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN