Kısa kısa

Cuma 31.08.2012
ABONE OL
Hollanda maçına İspanyol hakem
Milli Futbol Takımı'nın 2014 Dünya Kupası eleme grubunda Hollanda ve Estonya ile yapacağı maçları yönetecek hakemler açıklandı. 7 Eylül Cuma günü deplasmanda Hollanda ile yapacağımız eleme grubu ilk maçını İspanyol hakem Carlos Velasco Carballo yönetecek. 11 Eylül Salı günü İstanbul'da Estonya ile yapacağımız maçta ise Polonyalı hakem Marcin Borski düdük çalacak.

Aydınus ve Göçek'e görev
FIFA kokartlı hakemler Fırat Aydınus ve Hüseyin Göçek, 2014 Dünya Kupası eleme grubu maçlarında görev yapacak. Aydınus, 11 Eylül'de E Grubu'ndaki Norveç-Slovenya maçını yönetecek. Göçek de I Grubu'nda yine aynı gün oynanacak Fransa-Belarus maçında düdük çalacak.

Bolt&Blake şov tam gaz sürüyor
ATLETİZM dünyasının en prestijli organizasyonu Diamond League'de finalin ilk ayağı Zürih'te yapıldı. Erkekler 200 metrede Usain Bolt, 19.66 ile Zürih rekoru kırarak ipi göğüsledi. 100 metrenin galibi ise bir diğer Jamaikalı Yohan Blake oldu. Elmas yarışında ise Nickel Ashmeade 15 puanla sezonu ilk sırada tamamladı.

Binicilikte büyük gün
CUMHURBAŞKANLIĞI Kupası Engel Atlama Yarışmaları, bugün İstanbul'da başlıyor. Kemerburgaz'daki Kemer Golf&Country Club'daki Türkiye'nin en büyük ulusal müsabakası olan Cumhurbaşkanlığı Kupası kapsamında iki gün boyunca sekiz yarışma koşulacak. Yarışmalar, yarın koşulacak Cumhurbaşkanlığı Kupası ile son bulacak. Cumhurbaşkanlığı Kupası'nın birincilik ödülü 12 bin 500 lira.