Ağaoğlu yine kafadan vurdu

Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, vuruş yaptığı topla bir çalışanı başından yaraladı

Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geçtiğimiz gün çıkan bir tartışma üzerine CHA kameramanı Cihat Ünal'a kafa atmıştı.

Ağaoğlu bu kez de, dünyaca ünlü ABD'li golfçü Tiger Woods ile golf oynarken vurduğu topla, işadamı Mustafa Koç'un "caddy"si (golfteki yardımcı kişi) İbrahim Alıcı'yı başından yaraladı.

Çevredekilerin yardımıyla kanamasının durması için başı sarılan Alıcı, daha sonra golf aracıyla ambulansa taşındı.

Anadolu Hastanesi'ne götürülen Alıcı'nın kaşına dikiş atıldı. Ağaoğlu, topun yaklaşık 150 metre gittikten sonra önce bir ağaca, ardından da Alıcı'nın gözüne çarptığını söyledi.

"GÖRÜNMEZ BİR KAZA OLDU, GOLF TOPU KAFAMA ÇARPTI"
Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun vurduğu golf topunun çarparak kaşının açılmasına neden olduğu Mustafa Koç'un ''caddy''si İbrahim Alıcı, ''Görünmez bir kaza oldu, golf topu kafama çarptı. Hastanede iki dikiş atıldı ama iyiyim, önemli bir şey, bir problem yok'' dedi.
İbrahim Alıcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, oyun alanının dışından oyunu izlediğini belirterek, ''Çok uzaktaydım. Oyunun dışındaydım. Top dışarıya kaçtı. Görünmez bir kaza oldu, golf topu kafama çarptı. Hastanede iki dikiş atıldı, ama iyiyim, önemli bir şey, bir problem yok. Şu an ağrım da yok'' diye konuştu.
Tiger Woods ile golf oynayan ve 15'inci delikte 2'inci vuruşunu yapan Ahmet Ağaoğlu'nun topu, önce yaklaşık 150 metre ilerideki bir ağaca çarpmış, ardından da ağaçtan sekerek Mustafa Koç'un caddy'si (golfteki yardımcı kişi) İbrahim Alıcı'nın başına çarparak Alıcı'nın kaşının açılmasına neden olmuştu.
Önce golf aracıyla ambulansa taşınan Alıcı, daha sonra hastaneye götürülmüştü.

BİZE ULAŞIN