All-Star oylamasında Arroyo&Goude birinci

All-Star oylamasında Arroyo&Goude birinci
TBL All-Star 2015 organizasyonunda karşılaşacak takımların kadroları açıklandı. Ankara'da Pazar günü gerçekleştirilecek organizasyonda karşılaşacak Asya Karması'nın antrenörlüğünü Zoran Lukic, Avrupa Karması'nın antrenörlüğünü de Ahmet Kandemir yapacak. Organizasyonda, en çok oyu Avrupa Karması'nda Arroyo, Asya Karması'nda ise Goudelock aldı.

Madrid derbisine Torres damgası
İspanya' da bir haftadır beklenen büyük derbide gülen Atletico Madrid oldu. Arda Turan'ın son yarım saatte oynadığı maçta 2 kez rakip ağları havalandıran Fernando Torres kahramanlaştı. Eskiden kaptanı olduğu Atletico'daki ikinci döneminde ilk gollerini atan 30 yaşındaki İspanyol'a Ramos ile Ronaldo cevap verdi. Buna karşın ilk maçı 2-0 kazanan Atletico turladı.

Avrupa'da şike dalgası 24 kişi gözaltında
Çek Cumhuriyeti'nde aralarında federasyon yetkilileri, hakemler ve kulüp yöneticilerinin de bulunduğu 25 kişi, ülkede devam eden futbolda şike soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Çek emniyetinden yapılan açıklamaya göre 2013'te başlatılan soruşturmada en az 10 maçta şike amaçlı rüşvet verildiği tespit edildi.

Kalp ameliyatı dönüşünde 1 gol atıp 3 asist yaptı!
Atletico Madrid'e transfer olur olmaz kalbinde tümör olduğu anlaşılan Angel Correa, ameliyattan 7 ay sonra Arjantin U-20 milli takımı formasıyla sahalara muhteşem döndü. İlk maçında Ekvador U-20'ye karşı şov yapan Correa, attığı 1 gol ve yaptığı 3 asistle 5-2 biten maçın kahramanı oldu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN