Voleybol maçında ambulans skandalı

Voleybol maçında ambulans skandalı
Antalya'daki Kadınlar Voleybol 1. Ligi klasman maçlarında sağlık skandalı yaşanıyor. Bursa BŞB - Nilüfer Belediye maçında suratına darbe alan Bulgar oyuncu Ruseva, 'beyin sarsıntısı' şüphesiyle hastaneye götürülmek istendi. Ancak, ambulans olmadığı için telefonla ambulans çağrıldı ve Ruseva beyin sarsıntısı gibi vakit kaybedilmemesi gereken bir olayda yarım saat ambulans beklemek zorunda kaldı.

Nefes kesen serinin 3. maçı da A Spor'da
Spor Toto Kadınlar Basketbol Ligi'nde play-off yarı final 3. maçında F.Bahçe, iki maçta da yenildiği AGÜ ile Metro Enerji Salonu'nda karşılaşıyor. F.Bahçe, 18.00'de A Spor'dan yayınlanacak maçı kazanıp seriyi sürdürmek, AGÜ ise seriyi bitirmeyi hedefliyor. G.Saray Odeabank ise 2-0 önde olduğu seride bugün 17.30'da Adana ASKİ'yi konuk olacak.

PTT 1. Lig maçının bileti 401 lira!
PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, yarınki Osmanlıspor maçının bilet fiyatını rakip takımın taraftarları için 401 TL yaptı. Samsunspor 2. Başkanı Rüştü Araboğlu, geçen yıl play-off'ta Ankaraspor ile deplasmanda oynadıkları maçta taraftarlarına bilet fiyatının 400 lira yapıldığını hatırlatarak "Spor ahlakına aykırı uygulamayı protesto etmek ve spor kamuoyunu bilgilendirmek için biz de rakip takımın taraftarlarına bileti 401 lira yaptık.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN