Boğaziçi'nde tenis şöleni

Soylu ve Büyükakçay ile Boğaziçi Köprüsü'nde gösteri maçı yapan ABD'li yıldız, "10 yıl önce İstanbul Cup'ı kazanmıştım. Tekrar kazanmak istiyorum" dedi

Boğaziçi'nde tenis şöleni
TEB BNP Paribas İstanbul Cup Turnuvası için İstanbul'da bulunan Venus Williams, Boğaziçi Köprüsü'nde İpek Soylu ve Çağla Büyükakçay ile bir gösteri maçı yaptı. Köprünün servis yoluna yapılan mini korttaki gösteri maçında, ABD'li raket Venus Williams'a, Türk tenisçiler İpek Soylu ve Çağla Büyükakçay eşlik etti. İpekÇağla ikilisine karşı raket sallayan Venus Williams, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Gösteri maçının ardından Williams, İpek Soylu ve Çağla Büyükakçay boğaza doğru atış yapıp, Türk Bayrağı ile poz verdiler. İstanbul Cup'ın ilk şampiyonu Venus, 10 yıl önce de Boğaziçi Köprüsü'nde İpek Şenoğlu ile gösteri maçı yapmıştı.

'BASKI İSTEMİYORUM'

Turnuvaya bugün Ukraynalı Kateryna Bondarenko ile yapacağı maçla start verecek olan ABD'li bir kez daha şampiyon olmak istediğini söyleyerek, "Ancak üzerimde baskı oluşturmak istemiyorum. Diğer oyuncularla büyük rekabet yaşayacağız ve bütün rakiplerime saygı duyuyorum" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN