Kısa kısa

Daum, Hırvatların başına geçiyor

Alman basını, teknik direktör Christoph Daum'un Hırvatistan Milli Takımı'nın başına getirileceğini ileri sürdü. Euro 2016 elemelerinde H Grubu'nda üçüncü durumda bulunan Hırvatistan'da 2-0'lık Norveç yenilgisinin ardından teknik direktör Niko Kovac'ın görevine son verilmişti.

İzlanda maçına büyük ilgi var

A Milli Takım'ın 13 Ekim'de İzlanda ile Konya Büyükşehir Stadı'nda oynayacağı EURO 2016 elemeleri grup karşılaşmasının satışa açılan internet biletlerinin tamamı tükendi. Konya'da kurulan gişilerde satışı devam eden biletlerin de bitmek üzere olduğu belirtildi. Gişelerde uzun kuyruklar meydana geldi.

FIFA'dan Arda için izin çıkmadı

ARDA Turan'a beklenen izin çıkmadı. Sakatlanan Rafinha'nın yerine Arda'yı oynatabilmek için izin isteyen Barcelona'ya FIFA olumsuz yanıt verdi. FIFA, gönderdiği yazıda, Rafinha'nın yerine ceza bitene kadar yeni alınan başka bir futbolcunun forma giymesinin imkansız olduğunu açıkladı. Milli futbolcu, yeni takımında oynayabilmek için Ocak ayına kadar bekleyecek.

Pistorius'un parası tükendi!

GÜNEY Afrikalı ampute atlet Oscar Pistorius, kız arkadaşı Reeve Steenkamp'ı öldürmekten dolayı ikinci kez yargılanmayı göze alamayacağını söyledi. Pistorius'un avukatı Barry Roux, dosyası temyizde bulunan eski paralimpik atletin davasının uzun ve çok karışık bir hal aldığını ifade ederken, aynı zamanda açılacak ikinci bir dava için finansal gücünün de kalmadığını açıkladı.

BİZE ULAŞIN