Corporate Games heyecanı sona erdi

Corporate Games heyecanı sona erdi

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ve GSGM’nin katkıları ile gerçekleşen ve büyük çekişmeye sahne alan yarışlar sonunda ödüller sahiplerine dağıtıldı.

  • Tüm Sporlar
  • Pazartesi 13.06.2016 15:21

Sportworks tarafından bu yıl 14'üncü kez organize edilen Corporate Games İstanbul'da kategorilerinde ilk sırayı elde eden takım ve sporcular Moda Deniz Kulübü'nde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. İftarlı buluşmada ödüllerini alan birinciler, bu ayın sonunda İngiltere'nin ev sahipliği yapacağı Euro Corporate Games veya kasım ayında ABD'de gerçekleştirilecek World Corporate Games'e ücretsiz katılma hakkı elde etti.

OYUNLARA 3 BİN 278 KİŞİ KATILDI

Sporun tüm güzelliklerinin yaşandığı organizasyonda spor sevdalısı şirket çalışanlarına "Yaşam boyu spor" felsefesini aşılamayı hedefleyen Corporate Games'te bu yıl 147 şirketten 3 bin 278 kişi hüner ve performansını sergiledi. Abbott (basketbol), Vestel (Bocce), Garanti Teknoloji (bowling ve oryantring), We'll Club (dragon boat), İBB Spor A.Ş. (futbol ve yelken), Nestle Türkiye (karting), Vodafone (koşu ve yüzme), Şişecam (masa tenisi), KPMG Türkiye (plaj voleybolu), İş Bankası (satranç), Danfoss Otomasyon (tavla), Turkcell (tenis) ve TAI (voleybol) sportif mücadelelerde birincilik ödülüne uzandı.

EN FAZLA KATILIMCI UNİLEVER'DEN

Kurumsalda ise oyunlarda en fazla katılımcı ile katılan şirkete verilen "Sport For Life" ödülü Unilever, sporculardan en fazla oy alan kuruma takdim edilen "Takım Ruhu" ödülü Garanti Teknoloji, en fazla madalya toplayan şirketin hak kazandığı "Madalya Şampiyonu" ödülü TAI, bir spor dalında en fazla puan toplayan kurumun uzandığı "Madalya Şampiyonu" ödülü de basketbolda bu onuru yaşayan Abbott'a gitti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN