Tek yürek olalım

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, hem Euro 2016 hem de yaz olimpiyatları sürecine dair önemli açıklamalarda bulunurken, A Milliler için birlik çağrısı yaptı

Tek yürek olalım
Türk sporunun gündemini masaya yatıran Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 24 TV'de Euro 2016 gruplarındaki ilk maçını kaybeden ay-yıldızlı ekibe destek olunması gerektiğini söyledi. Bakan Kılıç'ın sözlerinden satır başları:

Hırvatistan maçından çıkarılacak derslerle ilgili mutlaka teknik ekip çalışma yapmıştır. Önümüzdeki iki maça bakma taraftarıyım.

Tüm vatandaşlarımızdan bu noktada bir ricamız olacak. Tek yürek olalım. Bakın eleştiriler olacaktır. Ama bu Milli Takım bizim Milli Takımımız. Bu kardeşlerimiz ay-yıldızlı bayrağı taşıyor. Kadın Basketbol Milli Takımımız için de ben dua edeceğim. Pozitif düşünelim.

Emre Mor teknik kapasitesi çok yüksek olan bir kardeşimiz. Aynı zamanda orada attığı pasları da görüyoruz. Farklı bir futbol bakışı var. Ümit ediyorum uzun yıllar Milli Takımımıza hizmet edecektir.

Olimpiyatlara giderken Türkiye'nin en yüksek branş katılım noktasına gelmiş durumdayız. 18 branşta gidiyoruz, Bu sayının 20'ye kadar çıkması mümkün.
BİZE ULAŞIN