Vestel çok yakıştı

Vestel çok yakıştı

TVF'nin ana sponsoru Vestel oldu. İki yıl Türk voleyboluna her kategoride destek verecek olan Vestel'in İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan anlaşma için, "TVF sponsorluğu bize çok yakıştı" yorumunu yaptı

  • Tüm Sporlar
  • Perşembe 13.10.2016
Teknoloji firması Vestel, Türkiye Voleybol Federasyonu'nun ana sponsoru oldu. İki sezon devam edecek iş birliği için düzenlenen törene Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ve TVF Başkanı Özkan Mutlugil de katıldı. Mutlugil, "Anlaşma bizi çok mutlu etti. Hedeflerimiz arasında Vestel Venus Sultanlar Ligi'nin uluslararası arenada yayınlanması var.." dedi. Erdoğan ise "Vestel Türkiye'den çıkıp, 152 ülkeye ihracat yapan, hızla büyüyen ve dünyada liderliğe oynayan bir teknoloji firması. Onlar da çok iddialı... Bundan dolayı TVF sponsorluğu bize çok yakıştı. 'Sponsor olduk, ismimizi verdik' deyip, bir kenara çekilmeyeceğiz. Bu işin hakkını verip, hem Türk voleybolunun marka değerini hem de Vestel'in başarılarını dünyaya yayacağız" ifadelerini kullandı.

A'DAN Z'YE DESTEK
Anlaşma kapsamında Türkiye'nin kadın voleybolunda en üst ligi, iki sezonluğuna Vestel Venus Sultanlar Ligi adını aldı. Vestel, Türk Milli Voleybol Takımları ana sponsorluğu yanı sıra, Efeler Ligi, Kupa Voley, Pro Beach Tour ve diğer organizasyonlarının da resmi sponsorluklarını üstlendi. Vestel, TVF Voleybol Okulları'nı da resmi sponsor olarak destekleyecek.

İŞTE O FORMA
A Milli Erkek Voleybol Takımı, Vestel logolu formalarla mücadele edecek. Toplantı sonunda da Özkan Mutlugil, Turan Erdoğan'a Vestel legolu milli takım forması ve plaket verirken, Erdoğan da Mutlugil'e Vestel'in ürettiği yerli akıllı telefon Venus'ten hediye etti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN