Yarışlar nefes kesti

Cumhurbaşkanlığı koşusunu Barış Kaya’nın sahibi olduğu ve jokeyliğini Özcan Yıldırım’ın yaptığı “Fly By Me” isimli safkan kazandı. Cumhuriyet koşusunda ise birincilik “Denizim” isimli safkanla jokey Halis Karataş’ın oldu

Yarışlar nefes kesti
Cumhuriyetin 93. yıl dönümü kapsamında düzenlenen 78. Cumhurbaşkanlığı ve Cumhuriyet Koşuları, Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda yapıldı. Büyük heyecana sahne olan Cumhurbaşkanlığı Koşusu'nu Barış Kaya'nın sahibi olduğu ve jokeyliğini Özcan Yıldırım'ın yaptığı "Fly By Me" isimli safkan 2.29.83'lük derecesiyle kazandı. Yıldırım, 700 bin lira ikramiyenin de sahibi oldu. Cumhuriyet Koşusu'da ise zafer Semra Aksu'nun sahibi olduğu ve "Denizim" isimli atla jokey Halis Karataş'ın oldu. Birincilik ikramiyesi 1 milyon 100 bin lira olan yarışları Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan da izledi. Cumhuriyet Koşusu'nu kazanan jokey Halis Karataş'a ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç verdi.

ÖDÜLÜ ERDOĞAN VERDİ

Türkiye Atlı Cirit Ligi'nde şampiyon olan Erzurum Akıncılar Spor Kulübü yetkilileri kupasını, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'ın elinden aldı.
Sur Yapı’dan Dev Kampanyaya Dev Destek
BİZE ULAŞIN