Haber hattı

Haber hattı
GENÇ OKÇULARDAN İKİSİ ALTIN, TOPLAM 5 MADALYA
Okçulukta Avrupa Gençler Kupası 1. ayak yarışmaları sona erdi. Milli sporcular, organizasyonun son gününü 2 altın, 1 gümüş ve 2 bornz madalya ile kapattı. Klasik yay erkeklerde Mete Gazoz altın madalya, kadınlarda Büşranur Gülnaz Coşku bronz madalya aldı. Makaralı yay erkekler finalinde Serdar Bortay Maraş altın, Furkan Dernekli ise gümüş madalyanın sahibi oldu. Kadınlar üçüncülük mücadelesinde de Begüm Topkarcı bronzu aldı. Türkiye böylece 1. ayak yarışmalarını 4 altın, 1 gümüş ve 5 bronz olmak üzere toplamda 10 madalyayla 2. sırada tamamladı.

LEAGUE OF LEGENDS'DA ZAFER SUPERMASSİVE'İN
League of Legends Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali dün görkemli bir mücadele ile tamamlandı. Volkswagen Arena'da gerçekleştirilen heyecan dolu karşılaşma sonunda SuperMassive, Oyunfor.Crew'ı 3-1 mağlup ederek sezonun ilk büyük kupasının sahibi oldu. Vestel'in ana sponsor olduğu ligin finalini 5 bin kişi salonda canlı izlerken yüzbinlerce espor tutkunu da TV ve internet yayınlarından mücadeleyi takip etti. SuperMassive, ülkemizi 28 Nisan'da Brezilya'da başlayacak 2017 Sezon Ortası Turnuvası'nda temsil edecek.

İBRAHİM ÇOLAK HALKADA BEŞİNCİ SIRADA YER ALDI
Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası, Romanya'nın Cluj kentinde devam ediyor. Şampiyonanın üçüncü gününde yarışan milli sporcularımızdan İbrahim Çolak halkada 5. olurken, Ferhat Arıcan da kulplu beygirde 8. sırada yer aldı. Şampiyona, bugün yapılacak finallerle sona erecek. Şampiyonada dördüncü finaline çıkacak olan Ferhat Arıcan, son gün paralel aletinde madalya mücadelesi verecek.
BİZE ULAŞIN