Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonluğunu kıskandım

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor’a verdiği özel röportajda birbirinden ilginç ve çarpıcı açıklamaları ile dikkat çekti

Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonluğunu kıskandım
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, "Euroleague hırsızlık organizasyonudur" sözleri, hafızalardaki yerini korurken, Beşiktaş'ın İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ise, "Fenerbahçe'nin Euroleague şampiyonluğunu kıskandım" dedi. A Spor'a özel bir röportaj veren Çebi, "Evet, Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kıskanıyorum. Bizden daha başarılı olan bir takımı kıskanırım... İnsanın yapısında var bu... Yeter ki fesatlık, fitne olmasın. Başkası başarılı oldu ben onun seviyesine çıkayım diye düşünmek güzel bir şey" değerlendirmesini yaptı.

TÖRE İÇİN TEKLİF YOK
Ahmet Nur Çebi, Gökhan Töre için Trabzonspor'un teklif yaptığı iddialarını yalanladı. Çebi, "Töre için bir teklif almadık. Töre gelecek sezon kadromuzda olacak. Gökhan'dan verim almalıyız" dedi. Çebi, Fenerbahçe'ye ise Mehmet Ekici göndermesinde bulundu: "Ekici'nin Fener'e gitmesini engellemek için bir şey yapmadık ama böyle bir algıya kapıldılarsa, varsın kapılsınlar. Biz başkasıyla uğraşmayız."

MARCELO 10 MİLYON EURO!
Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın transfer hedeflerini bir bir açıkladı:
Lyon, Marcelo'yu istiyor, biz ise 10 milyon Euro istiyoruz.
Marcelo gitmezse bir, giderse iki stoper alacağız. Vida hocanın beğendiği stoperlerden birisi.
Demba Ba'nın bir problemi var... 4-5 ay değil ama bir kaç ay sürecek. Bu durum transferini engelledi.
Porto'ya bizim teklifimizden daha iyisi giderse, Aboubakar ayrılabilir.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN