Bu millet her şeyi yapar

Bak, “Türkiye son 15 yıldır spora yaptığı yatırımlarla tüm dünyada dikkate değer bir değişikliği ifade ediyor. Biz yaparız. Bu millet her şeyi yapar” dedi

  • Tüm Sporlar
  • Perşembe 27.07.2017
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatları için Samsun'a geldi. İlk olarak Türkiye ile İran arasında oynanan voleybol maçını izleyen Bak medyanın sorularını da yanıtladı. Bakan Bak, "Kurtuluş Mücadelesi'nin başladığı Samsun'da sizlerle bir arada olmaktan çok memnunum. Samsun'da şu anda olimpiyat oyunları gerçekleştiriliyor. Bu olimpiyatları buraya kazandıran eski Gençlik ve Spor Bakanımıza teşekkür ediyoruz. Samsun bir spor şehri. Burada yapılan organizasyonlar ve tesisler ile tüm dünyaya bir spor şehri olduğunu göstermiştir.

TEŞEKKÜRLER SAMSUN
Bize bu görevi veren değerli Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Samsun halkına da olimpiyatlara gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye spora 15 yılda yaptığı yatırımlarla tüm dünyada dikkate değer bir değişikliği ifade ediyor. Türkiye pek çok organizasyonu gerçekleştirecek bir kapasitede. Biz yaparız. Bu millet her şeyi yapar" dedi. Bakan Bak, "Beklenen spor yasası sizin döneminizde çıkacak mı?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Federasyonla bunu konuşmadık ama bakanlığımızın çalışmaları var. İnşallah TBMM'de bunu diğer vekil arkadaşlarımızla, spor kulüpleriyle birlikte yapacağız.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN