Haber turu

Haber turu

  • Tüm Sporlar
  • Cumartesi 29.07.2017
BOĞAZİÇİ YÜZME YARIŞI DÜNYADA 1 NUMARA SEÇİLDİ
Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, Dünya Açık Su Yüzme Birliği'nin "Dünyanın En İyi 100 Açık Su Yüzme Yarışı" oylamasında birinci oldu. Dünyada 3 binin üzerinde açık su yüzme yarışının ve alanının değerlendirilmeye alındığı liste, oylama ile oluşturuluyor. Oylamalarda yarışın tarihi, özgünlüğü, zorluğu, popülaritesi, güvenliği, katılımcıların çeşitliliği, organizasyonun sağladığı destek birlikte göz önüne alınıyor.
?
MERCEDES EURO2017'NİN ETKİNLİK SPONSORU OLDU
Türkiye Basketbol Federasyonu ile 16 yıldır işbirliği yapan Mercedes-Benz Türk, Türkiye'nin de ev sahipliği yapacağı 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın etkinlik sponsoru oldu. Şampiyonada TBF, FIBA ve katılımcıların kullanımı için Mercedes tarafından 35 adet otomobil, 47 adet hafif ticari araç ve 18 otobüs tahsis edildi.

BAKAN BAK İLK KEZ MEMLEKETİ RİZE'DE
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, memleketi Rize'yi ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hemşehrilerine selamlarını ileten Bak, "Cumhurbaşkanımız gençlere büyük önem veriyor. Milli iradeye sahip, vatanını seven gençler yetişmesi için çalışacağız" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN