Geçmiş olsun Kenan Sofuoğlu

Gururumuz, milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Supersport Şampiyonası’nın Fransa ayağında kaza geçirdi. Kenan’ın bel ve kalça bölgesinde üç kırık tespit edildi

Geçmiş olsun Kenan Sofuoğlu
Türkiye'ye büyük gururlar yaşatan milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nın Fransa'da düzenlenen 10'uncu ayağında büyük bir talihsizlik yaşadı. Fransa'ya şampiyona lideri olarak gelen Sofuoğlu, Paris yakınlarındaki Nevers Magny- Cours Pisti'nin ev sahipliği yaptığı organizasyonun sıralama turları sırasında kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan Sofuoğlu'nun bel ve kalça bölgesinde üç kırık tespit edildi. Sofuoğlu'ndan gelen üzücü haber sonrası Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı hemen harekete geçti. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Sofuoğlu'nun sabah saatlerinde ambulans uçakla İstanbul'a getirileceği bilgisini verdi.

'SAĞ OLSUNLAR ÇOK İLGİLENİYORLAR'
Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Kenan Sofuoğlu, "Bu sefer kötü düştüm, belimde ve kalçamda üç kırık var. Vücudumu hareket ettiremiyorum. Sağ olsunlar, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı konuyla yakından ilgileniyor. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ile Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak, aradı ve durumum hakkında bilgi aldı" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN